Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – In Goede Staat / Paperback /7de druk / 2009 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789055991921
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – In Goede Staat / Paperback /7de druk / 2009 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789055991921
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Einde van de Gestolen Tijd – Peter Toonen.
In ‘2012 Het Einde van de Gestolen Tijd’ legt Peter Toonen de abstracte en ingewikkelde materie over het begrip ’tijd’ eenvoudig uit en brengt de werking van de tijd in veband met zeer uiteenlopende praktische onderwerpen, zoals het sappenplan voor je leven of zelfs voor je bedrijf.
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,0 × 13,0 × 2,0 cm |
| ISBN | 9789055991921 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Andromeda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Naam voorblad weggelakt, rug iets scheef |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 325 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,0 × 13,0 × 2,0 cm |
| ISBN | 9789055991921 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Andromeda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Naam voorblad weggelakt, rug iets scheef |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.