Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1987 / 1ste druk / 55 pagina’s / Nederlands / 9789062383511
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1987 / 1ste druk / 55 pagina’s / Nederlands / 9789062383511
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 11,8 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062383511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 55 pagina's |
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 11,8 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062383511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Christofoor |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 55 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.