Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1980 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789070328023
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1980 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789070328023
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
De schrijfster doet in eenvoudige en directe taal een beroep op ons om onszelf te zijn, ons hogere zelf, en op ons innerlijke vermogen om ons eigen karakter en leven te vormen. Zelfbeheersing en zelfonderzoek, discipline en dienstbaarheid openen de weg naar ons hogere zelf en leiden ons naar een wereld van de geest waar we een diepere werkelijkheid vrij van alle uiterlijke schijn zullen vinden.
Ze laat het licht van de theosofie schijnen op de betekenis van toneel, muziek, het gezinsleven en tal van maatschappelijke problemen.
| Gewicht | 344 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 13,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789070328023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Theosophical University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
| Gewicht | 344 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 13,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789070328023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Theosophical University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.