Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2004 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789058601926
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2004 / 212 pagina’s / Nederlands / 9789058601926
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Voeding is belangrijk in gezondheid. Voor kankerpatiënten is dit belang nog groter. Het lichaam moet een goede afweer kunnen handhaven bij de ziekte en tegen de voorgeschreven medicijnen. Het grootste deel van dit boek gaat over de werking van stoffen om de afweer hoog te houden. Het gebruikt hiervoor gegevens uit verschillende onderzoeken bij mensen en uit experimenten. Het gaat dan om veelal recente informatie, want het onderzoek naar de relaties tussen voeding en het ontstaan en de preventie bij ziekten als kanker vordert gestaag.
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789058601926 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Strengholt |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789058601926 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Strengholt |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 212 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.