Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – lichte gebruikerssporen / Paperback / 1991 / 192 pagina’s / Engels / 9780500272428
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat – lichte gebruikerssporen / Paperback / 1991 / 192 pagina’s / Engels / 9780500272428
€ 37,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen beschrijving beschikbaar.
| Gewicht | 531 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 17,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780500272428 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thames and Hudson |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 531 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 17,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780500272428 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thames and Hudson |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.