Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789079956029
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789079956029
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
‘Alle mensen willen gelukkig zijn’. Dit uitgangspunt komt van Plato, de grootste filosoof van Griekenland, en na hem hebben talrijke filosofen en dichters die stelling bevestigd.
Een belangrijke weg naar het geluk loopt via de deugden, die de mens helpen om zijn leven te laten ‘deugen’. Het zijn grondhoudingen, die de mens houvast geven. Waarden die het leven waardevol maken.
In dit boek heeft Anselm Grün grondhoudingen beschreven die je nodig hebt om geluk te kunnen ervaren. Zo kun je al geluk ervaren door kalm te zijn of liefde te geven. Het zijn gouden regels. Ze brengen ordening en geven richting.
Anselm Grün geeft aan de hand van tien vragen zicht op gelukkig leven. Een leven met instemming van jezelf en met het bestaan en de ervaring van de glans van de eigen ziel.
•Oplettendheid
•Ontmoeting
•Dankbaarheid
•Harmonie
•Kalmte
•Gezondheid
•Levensvreugde
•Liefde
•Stilte
•Tevredenheid
Over de auteur:
De benedictijner monnik Anselm Grün (1945) trad na zijn eindexamen in 1964 toe tot de abdij Münsterschwarzach. Hij probeert de spirituele traditie van de monniken te verbinden met de moderne psychologie. Sinds 1978 schreef hij veel boeken over spirituele onderwerpen, over psychologisch advies vanuit het geloof en over managementthema’s. Zijn boeken zijn in 31 talen vertaald.
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 14,6 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789079956029 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Averbode |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 14,6 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789079956029 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Averbode |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.