Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1e druk / 2005 / 79 pagina’s / Nederlands / 9789021140452
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1e druk / 2005 / 79 pagina’s / Nederlands / 9789021140452
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Vrienden worden in onze snel veranderende wereld steeds belangrijker. Op crisismomenten staan zij voor ons klaar. In hun gezelschap komen we helemaal tot ontspanning of denken we na over de grote vragen van het leven.
Anselm Grün, die uit eigen ervaring en vanuit een brede consultatiepraktijk weet hoe belangrijk vrienden zijn, spreekt in dit boek over de rijkdommen die in vriendschap verborgen liggen. Hij laat zien hoe wij ons voor vrienden kunnen openstellen en geeft richtlijnen om onze vriendschappen blijvend te koesteren.
| Gewicht | 105 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789021140452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1e druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 79 pagina's |
| Gewicht | 105 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789021140452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1e druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 79 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.