Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789025955335
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789025955335
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Voor elke dag van het jaar een korte, inspirerende tekst uit het werk van Anselm Grün. Hij staat in de rijke kloostertraditie, én in de praktijk van het leven. Zijn wijsheid verfrist en bemoedigt.
| Gewicht | 195 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,2 × 11,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789025955335 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 195 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,2 × 11,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789025955335 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.