Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD / Paperback / 1ste druk / 2010 / 422 pagina’s / Engels / 9789057681455
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD / Paperback / 1ste druk / 2010 / 422 pagina’s / Engels / 9789057681455
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
STRUCTURAL PACKAGE DESIGN is a series of books, jam-packed with superb, 100% structurally accurate, scalable packaging templates. All designs are ready for immediate use and illustrated with 2-D and 3-D structural drawings and photographs. The CD contains the templates in various formats including EPS and PDF. Also included is a demos version of Illustrator®-Plug-Ins that provide professional package design possibilities. This volume – COMPLEX PACKAGING – contains 200 intricate designs that show some extraordinary possibilities, both technical and creative, in packaging.
| Gewicht | 1125 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17,6 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789057681455 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Pepin Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 422 pagina's |
| Gewicht | 1125 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17,6 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789057681455 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Pepin Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 422 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.