Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 401 pagina’s / Nederlands / 9789071985577
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 401 pagina’s / Nederlands / 9789071985577
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
En dat is het wonder van meditatie: je bevrijdt de kundalini uit de gevangenschap van het eerste chakra en geeft hem d e ruimte om te stijgen. En hoe hoger hij stijgt, des te meer kom je tot rust en stilte; je gaat je intens gelukkig voelen. Als het hoogste punt is bereikt, het zevende chakra, ben je tot bloei gekomen. Dan toont zich het allerhoogste in volle bloei – en je mag het noemen wat je wilt, God of nirvana, of verlichting.
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 12,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789071985577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 401 pagina's |
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 12,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789071985577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 401 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.