Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1992 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789071985140
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1992 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789071985140
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit zijn de allerlaatste toespraken van Osho, gehouden in februari en april 1989. Over oude en nieuwe zen-meesters. Met een geleide meditatie na elke toespraak. “Zen heeft de enorme taak op zich genomen om mensen uit de gevangenis van het denken te halen. Toch is zen geen intellectuele filosofie; het heeft zelfs totaal niets met filosofie te maken. Zen is evenmin een godsdienst, want het kent geen verzinsels en geen leugens, geen troost. Zen is het brullen van een leeuw. Zen heeft de wereld het allergrootste geschenk gegeven: vrij zijn van jezelf.”
| Gewicht | 605 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789071985140 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |
| Gewicht | 605 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789071985140 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.