Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789025952921
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789025952921
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
U wilt de telefoon pakken om iemand te bellen, en juist op dat moment belt diegene zelf. Of: u moet opeens denken aan iemand die u dierbaar is, en even later staat die voor de deur. Zulke toevallen worden ‘synchroniciteiten’ genoemd: gelijktijdig optredende verschijnselen. Volgens Angela en Theodor Seifert hebben ze een diepere betekenis. Ze helpen het leven te begrijpen en kunnen wegwijzers zijn voor beslissingen. Soms nodigen ze uit tot een nieuw zicht op het leven. In hun boek betrekken de auteurs ook nieuwe natuurwetenschappelijke ontdekkingen over onze voorstellingen van tijd en energie. Ze maken met veel voorbeelden duidelijk: wie openstaat voor dit soort kleine ’toevalligheden’ en ze een plaats kan geven, ervaart een diepere zin in het leven.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789025952921 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789025952921 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.