Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059207486
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059207486
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze complete chakragids biedt u alles wat u moet weten om te werken met chakra’s, wielen van lichamelijke energie.
U maakt kennis met aura’s, verfijnde energie en het in balans brengen van chakra’s, en leert de oorsprong van chakra’s in de Indiaanse traditie kennen.
Aan elk van de zeven hoofdchakra’s is een hoofdstuk gewijd met onder andere uitgebreide instructies om de chakra’s te activeren, te kalmeren en in balans te brengen. U leert stap voor stap yogahoudingen om uw chakrabewustzijn te vergroten en de energiestroom door uw lichaam te stimuleren.
Dit boek bevat fascinerende informatie over de geschiedenis van chakra’s in andere tradities, over pas ontdekte chakra’s en geavanceerde healingtechnieken.
Het helpt u nieuwe niveaus van gezondheid, welzijn en spirituele ontwikkeling te bereiken.
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,5 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789059207486 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,5 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789059207486 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.