Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1994 / 640 pagina’s / Nederlands / 9789021475417
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1994 / 640 pagina’s / Nederlands / 9789021475417
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek bevat de Tora (Onderwijzing), het eerste deel van de joodse bijbel ofwel de eerste vijf boeken van het Oude Testament, ook de Pentateuch of de ‘Vijf boeken van Mozes’ genoemd. Wij kennen die boeken in verschillende vertalingen, die in allerlei opzichten werden beïnvloed door de godsdienstige achtergrond van de vertaler en van degene die de opdracht tot vertaling gaf. In deze uitgave vindt u een weergave waarin zo veel mogelijk taalgegevens van de oorspronkelijke tekst behouden zijn. Dat levert een enigszins vreemd Nederlands op, waaraan je als lezer moet wennen. Voor iedereen die zich die moeite getroost, ontvouwt zich een tekst van een grote, haast bezwerende schoonheid. De oertekst een afwisselend lyrisch, statisch, episch en soms cryptisch gedicht is een magnum opus uit de wereldliteratuur, dat zijn plaats heeft naast Homerus’ Odyssee en Ovidius’ Metamorphosen.
| Gewicht | 1280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789021475417 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Querido |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 640 pagina's |
| Gewicht | 1280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789021475417 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Querido |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 640 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.