Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789044712353
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789044712353
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wilt u zich energieker voelen, beter in uw vel zitten, meer inzicht krijgen en innerlijke rust ervaren? Lees dan dit boek, een baanbrekend werk over het menselijke energieveld, waarin u kennismaakt met buitengewone ontdekkingen die u nergens anders zult vinden. U leert onder meer: * zintuiglijke gewaarwordingen ontwikkelen waarmee u aura’s kunt zien of voelen; * de kracht, balans, focus en helderheid van uw energieveld vergroten; * spirituele zelfverdediging, aurabescherming en zelfvertrouwen ontwikkelen; * negatieve trillingen in uw omgeving genezen en loslaten; * gewoonten en verslavingen die zich hebben vastgezet in uw energieveld loslaten; * psychische banden doorbreken waardoor uw relaties gezonder worden.
| Gewicht | 609 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789044712353 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
| Gewicht | 609 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789044712353 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.