Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1980 / 47 pagina’s / Nederlands / 9789063950514
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1980 / 47 pagina’s / Nederlands / 9789063950514
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Over het organische in de architectuur is een boek van Prof. B.C.J. Lievegoed. Met lijst van gebouwen, samengesteld door Peter Oterdoorn; 10 zwart-wit afbeeldingen van gebouwen; literatuurlijst.
| Gewicht | 89 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 14,7 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789063950514 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tintagel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 47 pagina's |
| Gewicht | 89 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 14,7 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789063950514 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tintagel |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 47 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.