Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2013 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789035140240
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2013 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789035140240
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Het paard van Troje op het Binnenhof’: zo betitelden Johan en Pieter de la Court rond 1660 het Huis van Oranje. De broers staan te boek als de meest radicale republikeinen uit de Nederlandse geschiedenis. Op het hoogtepunt van de Gouden Eeuw beheersten ze het publieke debat in Hollandse herbergen en trekschuiten, en hun denken over vrijhandel, democratie en tolerantie had grote invloed op de ontwikkeling van de Verlichting in binnen- en buitenland, van Spinoza tot de Amerikaanse Revolutie.
| Gewicht | 363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789035140240 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789035140240 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.