Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789493242814
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789493242814
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Grappig en uiterst kritisch als acteur en comedian, onverzettelijk als staatshoofd van een immens land in nood. Vrijwel de hele wereld is vol bewondering voor held Volodymyr Zelensky, de Oekraïense president met ‘ballen van staal’. Jarenlang was hij als hilarische komiek op tv en als ‘dienaar van het volk’ altijd bereid om het politieke en zakelijke establishment sarcastisch op de hak te nemen. En als president rees zijn politieke ster aanvankelijk razendsnel: zijn hervormingsagenda en manier van optreden oogstten lof. Maar zo snel als zijn ster was gerezen, zo snel nam zijn populariteit ook weer af. Geplaagd door schandalen, onhandige uitspraken en weinig resultaat leek hij zich stuk te bijten op zijn missie. En toen kwam Poetin met zijn ‘speciale militaire operatie’. Wat maakt deze zesde president van ex-communistisch Oekraïne zoals hij is? Wie is deze dienaar van het volk? Een biografische schets van een rechtenstudent die geen jurist wilde worden. Ooit sketchbedenker, grollenbakker en vloekend satiricus. Nu vecht hij als David tegen Goliath tegen een dolgedraaide tsaar.
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789493242814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Willems Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789493242814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Willems Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.