Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1985 / 155 pagina’s / Nederlands / 9789022845530
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1985 / 155 pagina’s / Nederlands / 9789022845530
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Negen wandelingen en twee excursies, met kaarten.
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789022845530 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Haan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 155 pagina's |
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789022845530 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Haan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 155 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.