Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2004 / 332 pagina’s / Engels / 9780415948913
€ 47,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2004 / 332 pagina’s / Engels / 9780415948913
€ 47,95
Op voorraad
Op voorraad
Published in 1987, the first edition of The Struggle for the American Curriculum was a classic in curriculum studies and in the history of education. This new third edition is thoroughly revised and updated, and includes two new chapters on the renewed attacks on the subject curriculum in the 1940s and 1950s, as well as the way individual school subjects evolved over time and were affected by these attacks.
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9780415948913 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 332 pagina's |
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9780415948913 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 332 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.