Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789057123665
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789057123665
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie regelmatig geconfronteerd wordt met de woedeaanvallen van kinderen onder de vijf jaar kan best wat goede adviezen gebruiken. Pudney en Whitehouse geven inzicht in de emoties die ten grondslag liggen aan woede en bieden strategieën om negatieve gevoelens te bestrijden en uitbarstingen te minimaliseren. Centraal staan daarbij grenzen stellen aan gedrag en een kind helpen om zich veilig te voelen. Aan de hand van de eenvoudige activiteiten en oefeningen leren kinderen hun woede op een positieve manier te uiten.
Aan bod komen:
– de ontwikkeling en behoeften van kleine kinderen
– hoe kinderen de wereld ervaren en die hen beïnvloedt
– vaardigheden om met woede van kinderen om te gaan
– woede identificeren en begrijpen
– kinderen kalmeren en ze hun woede veilig laten uiten
– verstandig reageren op woede
– de invloed van ouders en ouderschap
Kleine vulkaantjes is een praktisch en toegankelijk boek en onmisbaar voor ouders en professionals.
Warwick Pudney geeft begeleiding op het gebied van woedebeheersing en sociaal gedrag in Australië en Nieuw-Zeeland. Éliane Whitehouse was onderwijzeres en psychotherapeut. Eerder schreven zij ‘Een vulkaan in mijn buik’.
| Gewicht | 521 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789057123665 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 521 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789057123665 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.