Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789401446891
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789401446891
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Zegt je baas veel, maar doet hij weinig? Bekommeren de managers zich liever over hun dure bedrijfswagen dan over jouw arbeidsvreugde? Zuigen eindeloze vergaderingen al je enthousiasme weg? Raak je verstrikt in procedures waar zelfs Kafka van onder indruk zou zijn? Kortom: vraag je je op je werk soms af: wat dóé ik hier eigenlijk? Stop met wanhopen: Arnout staat paraat. Hij fileert genadeloos het kantoorleven zoals het is en geeft je talloze tips om te overleven in die menselijke jungle. Zo ontdek je onder meer: – Waarom werk altijd op hetzelfde bureau belandt (namelijk: het jouwe) – Wat het verschil is tussen een mens en een collega – Waarom de reply-to-all-knop een duivelse uitvinding is – Hoe je irritante mailtechnieken in je eigen voordeel gebruikt – En het belangrijkste: hoe je eindelijk goede koffie krijgt op kantoor
| Gewicht | 278 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789401446891 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 278 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789401446891 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.