Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789053526163
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789053526163
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Overspanning wordt gebruikt als een verzamelnaam voor allerlei klachten. Door de vragen die het gebruik van de term overspanning oproept, ontstaat ruimte voor misverstanden en irritaties. Ook in professionele kringen heeft de term verschillende betekenissen.
Werknemers kunnen op grond van een overspannen toestandsbeeld ziek of zelfs arbeidsongeschikt worden verklaard. Anderen nemen deze diagnose echter niet altijd serieus, zoals binnen de psychiatrie en de klinische psychologie. Er bestaat dus geen overeenstemming over wat nu precies onder overspanning verstaan dient te worden.
De psychologie van overspanning brengt hier verandering in. De auteur definieert het begrip overspanning scherper en analyseert de relatie met verwante aandoeningen, zoals depressie, het chronische-vermoeidheidssyndroom en burn-out. Er is ook uitgebreid aandacht voor de praktische kant: hoe moet overspanning behandeld worden en welke fasen doorloopt een patiënt daarbij?
| Gewicht | 640 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789053526163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 640 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789053526163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.