Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789490085513
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789490085513
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
Fluitend veranderen – ontspannen op weg naar persoonlijk succes. Als alles zou kunnen, wat zou je dan veranderen? Er is iedere dag zo veel te doen dat het een uitdaging is om even stil te staan en na te denken hoe het met je gaat. In dit boek geeft Bart van den Belt je concrete handvatten hoe je bewustwording kunt stimuleren, patronen doorbreekt en eindelijk in actie komt om te bereiken wat je wilt/ Bepaal een richting, ga op weg en geniet van de reis.
| Gewicht | 186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789490085513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Boekenschap |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789490085513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Boekenschap |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.