Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789021617718
€ 44,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789021617718
€ 44,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 932 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,2 × 20,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021617718 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ploegsma |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 932 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,2 × 20,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021617718 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ploegsma |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.