Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2012 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789028420960
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2012 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789028420960
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Ethica van Spinoza blijft voor de meeste mensen een gesloten boek, omdat het te moeilijk is. Toch is eenvoud een sterk kenmerk van Spinoza´s filosofie. De verdienste van Jan Knol is dat hij de Ethica zodanig ´herschrijft´ dat deze begrijpelijk wordt voor iedere lezer, jong en oud. Hij gebruikt daarvoor alledaagse bewoordingen en plaveit zodoende de weg naar de kern van het grootse gedachtegoed van Spinoza.
| Gewicht | 182 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789028420960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 182 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789028420960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.