Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 365 pagina’s / Nederlands / 9789022580257
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 365 pagina’s / Nederlands / 9789022580257
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
Engelen binnen handbereik neemt ons mee terug naar Lorna Byrnes vroege jeugd op het Ierse platteland, het thema dat Engelen in mijn haar tot zo’n ongekende bestseller maakte: in haar jeugd hielpen engelen haar traumatische gebeurtenissen te verwerken. Die verhalen leiden in dit boek tot gedetailleerde beschrijvingen van hoe engelen echt zijn. Zo beschrijft Lorna de verschillende typen engelen, hoe hun relatie is met God, andere engelen en mensen. En ze geeft aan wat de rol van engelen precies is tijdens ons leven en na onze dood. Lorna Byrne is nog nooit zo gedetailleerd geweest over dit onderwerp.
Byrnes unieke gaven worden door steeds meer mensen erkend en haar reputatie groeit nog steeds. In haar nieuwste boek Engelen binnen handbereik laat Lorna Byrne je zien hoe engelen in het echt zijn.
| Gewicht | 542 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789022580257 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 365 pagina's |
| Gewicht | 542 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789022580257 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 365 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.