Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 118 pagina’s / Engels / 9781852306861
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 118 pagina’s / Engels / 9781852306861
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
This collection of 52 goddesses – one for each week of the year – depicts many of the forms in which the female deity has been worshipped around the world since ancient times. The book includes heroines, queens, witches, healers, princesses and crones from Greek, Roman, Chinese, African, Polynesian and American mythology.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,2 × 1,7 cm |
| ISBN | 9781852306861 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Element |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 12,2 × 1,7 cm |
| ISBN | 9781852306861 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Element |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.