Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789083081106
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789083081106
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
We leven in een tijd van grote maatschappelijk vraagstukken die zich niet eenvoudig laten beantwoorden en die ongemak en onrust teweegbrengen. De oefeningen en aanwijzingen die Rudolf Steiner in de hier uitgekozen teksten geeft, sluiten aan bij deze actualiteit en kunnen een basis bieden voor het ontwikkelen van innerlijke rust.
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 10,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789083081106 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Raphaëlstichting |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 10,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789083081106 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Raphaëlstichting |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.