Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de hands – In Zeer Goede Staat / Paperback / 5de druk / 2016 / 248 pagina’s / Nederlands / 9789022997635
€ 4,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de hands – In Zeer Goede Staat / Paperback / 5de druk / 2016 / 248 pagina’s / Nederlands / 9789022997635
€ 4,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Spoedcursus Verlichting – Tijn Touber.
De Amsterdamse popmuzikant Tijn Touber besloot twintig jaar geleden van de ene dag op de andere dag te stoppen met seks, drank, luxe, carrière, sigaretten, afleiding en hippe schoenen. Zijn doel: verlicht worden. Na veertien jaar maakte hij de balans op en dacht: als ik nu nog niet verlicht ben, dan word ik het nooit meer. Hij keerde terug op aarde en ging weer vrijen, dansen, lachen, zingen, feesten en… verlicht zijn.
In dit boek neemt hij je mee op de spannendste reis die je ooit zult maken: de weg terug naar je eigen licht. Onderweg maak je kennis met de mensen die Tijn door de jaren heen interviewde voor bladen als Ode en Happinez en onthult hij de essentiële stappen en inzichten die nodig zijn om gelukkig en verlicht te leven.
Wees gerust: je hoeft er niet veertien jaar over te doen en je hoeft niet celibatair te leven. Verlichting kan nu zoveel sneller en makkelijker in spijkerbroek en driedelig pak, in de file, in de kroeg, op je werk. En met hippe schoenen. Verlichting is je oorspronkelijke natuur en het is zelfs moeilijker om niet verlicht te zijn dan het wél te zijn. Dit boek is niet alleen een juweel van wijsheid en inspiratie, maar ook dé uitdaging van deze tijd.
| Gewicht | 340 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022997635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |
| Gewicht | 340 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022997635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.