Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 356 pagina’s / Engels / 9781137339836
€ 74,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 356 pagina’s / Engels / 9781137339836
€ 74,95
Op voorraad
Op voorraad
This book is not just about corporate strategies and stratagems: it is about the ‘Faustian’ pact between real and financial powers, governed by the rules of ‘minimizing the costs to oneself of imposing losses upon others’. It is more than about limited rationality and irrationality: it is about unlimited rationalisations and limited accountability.
| Gewicht | 589 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781137339836 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Palgrave Macmillan |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 356 pagina's |
| Gewicht | 589 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781137339836 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Palgrave Macmillan |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 356 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.