Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 485 pagina’s / Engels / 9780155657298
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 485 pagina’s / Engels / 9780155657298
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
The second in a two volume series on the history of philosophy, A New History introduces the fascinating story of philosophy in a lucid, readable style students enjoy reading. Incorporating the most recent scholarship, Dr. Matson integrates philosophy into the scientific, political, religious, and social context of different periods. The two volumes can be used a core text or as supplement to primary source readings.
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,2 × 16,2 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780155657298 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Harcourt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 485 pagina's |
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,2 × 16,2 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780155657298 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Harcourt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 485 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.