Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 2689 pagina’s / Nederlands / 9789085065234
€ 32,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 2689 pagina’s / Nederlands / 9789085065234
€ 32,95
Op voorraad
Op voorraad
In 1963 verscheen bij Presses Universitaires de France een boek dat een absolute doorbraak betekende in het denken over menselijke kennis als historische factor: Geboorte van de kliniek. Een archeologie van de medische blik van Michel Foucault. Het verschijnt nu in een volledig geactualiseerde vertaling in de reeks Grote Klassieken.
Geboorte van de kliniek behandelt de overgang van de vroege kliniek van vóór 1770, die vooral op de klassieke geneeskunde (nosologie) berustte, naar de moderne kliniek, die de kennis van de pathologische anatomie heeft geïncorporeerd. Door de taal van die moderne kliniek was de mens voor het eerst in staat een rationeel vertoog over zichzelf als object van kennis te houden. Met zijn voor die tijd zeer oorspronkelijke historische analyse legde Foucault de basis voor een geheel nieuwe filosofie van het menselijk discours. Deze uitgave is dan ook van het grootste belang voor filosofen, psychologen, medici en historici, en verder voor alle liefhebbers van mooi vormgegeven boeken.
| Gewicht | 643 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 14,8 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789085065234 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 2689 pagina's |
| Gewicht | 643 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 14,8 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789085065234 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 2689 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.