Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 633 pagina’s / Nederlands / 9789072141132
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1993 / 633 pagina’s / Nederlands / 9789072141132
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Filosofische dialoog van de Griekse wijsgeer Plato(428-348 v.Chr.) over samenleving, opvoeding en moraal.
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 11,3 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789072141132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ars Floreat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 633 pagina's |
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 11,3 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789072141132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ars Floreat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 633 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.