Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2019 / 611 pagina’s / Nederlands / 9789089247667
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2019 / 611 pagina’s / Nederlands / 9789089247667
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
De Balkan. Een geschiedenis biedt een overzicht van de bewogen geschiedenis van Zuidoost-Europa, van de verovering van het schiereiland door de Osmaanse Turken in de veertiende eeuw tot de Euro-Atlantische integratie vandaag. De nadruk ligt op de negentiende en twintigste eeuw, waarin de grenzen tussen de hedendaagse Balkanstaten moeizaam vorm kregen en de samenlevingen er zich moderniseerden. Dit boek gaat in op een aantal aspecten die doorgaans minder aandacht krijgen: de Osmaanse aanpak van religieuze diversiteit, de culturele en ideologische ontwikkelingen onder de orthodoxe christenen, de verlichting, vormen van civiel nationalisme, de ‘koninklijke dictaturen’ tijdens het interbellum, de desintegratie van Joegoslavië en de vele Westerse oordelen en vooroordelen over de Balkan. De Balkan. Een geschiedenis is de vrucht van dertig jaar onderwijs, eigen historisch onderzoek en persoonlijke betrokkenheid bij het wel en wee van de Balkanvolken.
| Gewicht | 964 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,7 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789089247667 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Houtekiet |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 611 pagina's |
| Gewicht | 964 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,7 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789089247667 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Houtekiet |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 611 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.