Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789061313557
€ 23,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789061313557
€ 23,95
Op voorraad
Op voorraad
In Een grenzenloze illusie? houdt Tony Judt het grote vraagstuk van onze generatie tegen het licht: de toekomst van Europa. Sinds de oprichting heeft de Europee Gemeenschap zichzelf altijd beschouwd als het hart en de ziel van ons werelddeel, als de kern van een verenigd en harmonieus Europa. Dat is de mythe van “Europa”.
| Gewicht | 217 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789061313557 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bijleveld |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 217 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789061313557 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bijleveld |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.