Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 155 pagina’s / Nederlands / 9789025317102
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 155 pagina’s / Nederlands / 9789025317102
€ 7,95
Op voorraad
Op voorraad
De aanval van Hamas op Israël van 7 oktober 2023 schokte de regio en de wereld. Voor Israëliërs resulteerde de aanval in een groot psychologisch trauma. Bij de militaire reactie, met bombardementen en een grondinvasie in Gaza, werden tienduizenden Palestijnen gedood en bijna twee miljoen mensen van huis en haard verdreven.
Het Israëlisch-Palestijnse conflict stond in de jaren hiervoor in het Westen steeds minder in de belangstelling. Dat is in één klap veranderd. Historisch gezien is Israël altijd al onderwerp geweest van felle debatten over religie, de Holocaust, kolonialisme en terrorisme.
In dit Elementair Deeltje gaat Derk Walters in op de historische context van het conflict. Hij legt uit waarom mensen langs elkaar heen praten als het over dit onderwerp gaat, en waarom oplossingen ver buiten bereik liggen.
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 11,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789025317102 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 155 pagina's |
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 11,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789025317102 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 155 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.