Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789400407688
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789400407688
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
In 2010 verhuisde Flip van Doorn uit vrije wil naar de provincie die zijngrootvader ooit om economische redenen verliet. Sindsdien probeert hijte begrijpen waar hij terecht is gekomen. Op zoek naar antwoorden maaktehij elf tochten door Friesland en ver daarbuiten. In plaatsen als Warns,Allardsoog en Rinsumageest, maar ook in Rome, de Alpen en het DuitseWaddengebied stuitte hij op sporen van de Friezen en hun mythische FrieseVrijheid. In dit boek vertelt Van Doorn het verhaal van een doortastend volkwaarvan de oorsprong en invloed ver voorbij de grenzen van de huidigeprovincie Friesland reiken. Niet-Friezen biedt hij een inkijkje in dat buitengewone stukje Nederland dat officieel Fryslân heet, Friezen houdt hij eenspiegel voor waarin ze zichzelf herkennen: tegendraads en tegenstrijdig,creatief en conservatief, onzeker en zelfbewust, open en gesloten, en datallemaal tegelijk.
| Gewicht | 541 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789400407688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thomas Rap |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |
| Gewicht | 541 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789400407688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thomas Rap |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.