Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789062382811
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 174 pagina’s / Nederlands / 9789062382811
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
Na de dood van zijn vader, koning Aeson van Iolcus, wordt Jason door diens broer Pelias verbannen naar de centaur Chiron. Als hij volwassen is, wil Jason de hem toekomende heerschappij overnemen van zijn oomPelias. Maar Pelias geeft Jason de opdracht het beroemde gulden vlies te bemachtigen. Jason verzamelt vijftig helden om zich heen en vertrekt met de Argo, zijn schip, naar Colchis. Na talloze avonturen weet Jason met de hulp van Medea, de koningsdochter uit Colchis, het gulden vlies in zijn bezit te krijgen. Als Jason Medea verstoot ten gunste van Creüsa, de koningsdochter uit Corinthe, neemt Medea wraak op zijn nieuwe bruid en op de kinderen uit het huwelijk van Jason en haarzelf.
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,2 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789062382811 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 15,2 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789062382811 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 174 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.