Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2017 / 6de druk / 254 Pagina’s / Engels / 9788809783744
€ 14,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2017 / 6de druk / 254 Pagina’s / Engels / 9788809783744
€ 14,00
Op voorraad
Op voorraad
Recipes from Tuscany – Paolo Petroni.
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 648 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9788809783744 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Giunti Editore |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 648 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9788809783744 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Giunti Editore |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.