Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 250 pagina’s / Nederlands / 9789041406378
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 250 pagina’s / Nederlands / 9789041406378
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
Precies 700 jaar geleden nam het leven van Dante Alighieri (1265-1325) een dramatische wending. Door de pausgezinden werd hij veroordeeld tot ballingschap. Dat bleek de voedingsbodem voor een van de grootste werken uit de wereldliteratuur: DE GODDELIJKE KOMEDIE, het poëtische verslag van een reis door de drie rijken van het hiernamaals.
DE GODDELIJKE KOMEDIE is niet alleen het belangrijkste werk uit de Italiaanse letterkunde, het is ook een van de hoogtepunten van de wereldliteratuur.
HET PARAIJS is de derde van drie pockets; met ‘De Hel’ en ‘De Louteringsberg’ is ‘De goddelijke komedie’ in de enthousiast onthaalde vertaling van Frans van Dooren compleet, inclusief inleiding en register.
| Gewicht | 178 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789041406378 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Flamingo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 250 pagina's |
| Gewicht | 178 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789041406378 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Flamingo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 250 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.