Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789460152009
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789460152009
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Volwassen zijn associëren veel mensen niet meteen met iets aanlokkelijks, maar vooral met functioneren, serieus en beheerst zijn, hypotheken en pensioensparen. Ze blijven innerlijk veel liever een kind, onbezorgd en speels. Een kind kan de uitdagingen van het leven van een volwassene echter niet aan: het heeft een kracht nodig die verantwoordelijkheid kan nemen, die het kan beschermen en verzorgen: de innerlijke volwassene.
In dit boek biedt de bekende lifecoach, psychotherapeut en holistisch fysiotherapeut Susanne Hühn je talloze oefeningen en tips om je volwassen zelf te ontplooien. Stap voor stap bewandel je het pad naar ware zelfbeschikking en innerlijke kracht. Dan kun je elke situatie aan terwijl je het kind in jezelf leeft en koestert.
| Gewicht | 217 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,6 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789460152009 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 217 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,6 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789460152009 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.