Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789400511835
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789400511835
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
In Gek van mezelf kruipen we in het hoofd van Alwin Ritstier, die al meer dan 20 jaar kampt met extreme angsten. Zijn grootste angst is om dood te gaan. Bij elk pijntje of bobbeltje is hij ervan overtuigd dat hij kanker heeft of dat zijn hart het begeeft. Bij elke paniekaanval denkt hij dat hij erin zal blijven. Hoe is het om zo te leven? Hoe is het om niet meer naar buiten te durven, omdat de angst dat er iets gebeurt zo groot is dat je liever thuisblijft? Als hij bijna 30 is gaat de knop om, en begint hij aan zijn angsten te werken. Mét succes.
Gek van mezelf geeft een kijkje in de denkpatronen en acties van iemand die te bang is om te leven en hoe hij leert leven.
| Gewicht | 609 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789400511835 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 609 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789400511835 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.