Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 166 pagina’s / Nederlands / 9789081604628
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 166 pagina’s / Nederlands / 9789081604628
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In het derde boek gaan we naar het hart van de Evocircadian code: hormonen. Hormonen zijn in de mens, dier en plant de grote reguleerders.
In dit boek worden de hormoonfuncties beschouwd. Er wordt inzicht gegeven in de genetisch vastgelegde hormoonfuncties en de gevolgen van verstoringen hierop. Op deze wijze kunnen bepaalde aandoeningen en ziektes wellicht in een ander licht worden geplaatst.
| Gewicht | 333 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789081604628 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Circadian |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 166 pagina's |
| Gewicht | 333 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789081604628 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Circadian |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 166 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.