Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789058982674
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789058982674
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In 2015 is de jeugdzorg ingrijpend veranderd. Zij moet zo dicht mogelijk bij het kind of de jongere worden georganiseerd, zo kort mogelijk duren en zo licht mogelijk zijn. De gemeente is hiervoor verantwoordelijk.
Veel jongeren met problematisch gedrag zijn inderdaad gebaat bij betrekkelijk lichte en kortdurende zorg. Maar er is een groep die daarmee niet geholpen is en die gespecialiseerde zorg van de kinder- en jeugdpsychiatrie nodig heeft. Professionals in de nulde en eerste lijn moeten deze kinderen en jongeren tijdig herkennen. Dat is niet eenvoudig. Om hierbij behulpzaam te zijn hebben twee ervaren hoogleraren kinder- en jeugdpsychiatrie dit kompas ontwikkeld.
Dit kompas is er niet om zoveel mogelijk kinderen en jongeren te voorzien van een diagnostisch etiket, een ‘label’. Integendeel, diagnoses zijn niet meer dan hulpmiddelen voor het vinden en geven van passende zorg. Dit kompas besteedt vooral aandacht aan de vraag hoe je als professional een goed beeld krijgt van een kind of jongere en zijn/of haar problemen, welke valkuilen daarbij moeten worden vermeden en welke ‘gereedschappen’ je daarvoor kunt gebruiken.
Het is helder en toegankelijk geschreven en voorzien van talrijke handige overzichten. Het is daardoor direct toepasbaar in de dagelijkse praktijk.
| Gewicht | 427 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789058982674 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Tijdstroom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 427 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789058982674 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Tijdstroom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.