Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1980 / 185 pagina’s / Nederlands / 9789060694343
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1980 / 185 pagina’s / Nederlands / 9789060694343
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
Er bestaat een samenhang tussen de motieven in oeroude sprookjes en het praktische leven van alledag. Het gaat hier om archetypische beelden die van alle tijden zijn en die voor mensen met de meest uiteenlopende achtergronden dezelfde zeggingskracht bezitten. Marie-Louise von Franz laat zien hoe de moderne vrouw haar levensproblemen in bepaalde sprookjes weerspiegeld vindt. Zij doet dit helder en boeiend, aan de hand van bekende sprookjes als Doornroosje, Sneeuwwitje en Rozerood.
| Gewicht | 346 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789060694343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 185 pagina's |
| Gewicht | 346 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789060694343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 185 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.