Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789063781101
€ 37,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789063781101
€ 37,95
Op voorraad
Op voorraad
In haar boek, stelt Dr. Marie-Louise von Franz, een van de oudste medewerksters van C.G. Jung, dat voorspellen meer is dan het banale waarzeggen waarin het gewoonlijk blijft steken. In plaats van een primitieve techniek om gissingen te maken of toekomst te ontdekken, blijkt voorspellen en subtiele kunst te zijn om op dezelfde precieze manier las formules dit in de algebra doen, verbanden te beschrijven tussen gebeurtenissen, dingen en personen….
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789063781101 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789063781101 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.