Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789069632438
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789069632438
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Boeddha zonder geheimen’ is gebaseerd op een aantal dhammavoordrachten die zij tijdens een tiendaagse meditatiecursus heeft gegeven. ‘Dhamma’ staat voor de leer van Boeddha, de natuurwet. Het boek is zeer toegankelijk omdat de leringen uitgelegd worden in verhalen en gebeurtenissen die op de dagelijkse realiteit geënt zijn. Maar hoewel eenvoudig te begrijpen, is het verwerkelijken ervan een kunst. Het begrip is de eerste stap, het doen brengt de wijsheid. Hoewel tussen weten en wijsheid een enorme afstand ligt, maken de nog immer braakliggende krachten in ons het mogelijk de ‘leer’ te verwerkelijken. Ayya Khenia brengt deze wijsheid, door haar helder en westers taalgebruik, dichterbij en maakt haar toepasbaar in het dagelijkse leven.
| Gewicht | 257 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789069632438 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |
| Gewicht | 257 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789069632438 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.