Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1968 / 232 pagina’s / Engels / 9781591810155
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1968 / 232 pagina’s / Engels / 9781591810155
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Posthumous Pieces’ is the favourite of many serious students of Wei Wu Wei’s books, who say that it delivers his message in a concise and consistent way. In addition to addressing the nature of time, space, and the self, he also skewers illusions about mantras, karma, science, and death. The profound aphorisms he is known for are here in abundance.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 1,6 cm |
| ISBN | 9781591810155 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hong Kong University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1968 |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 1,6 cm |
| ISBN | 9781591810155 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hong Kong University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1968 |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.