Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789085106760
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789085106760
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Dat er meer is tussen hemel en aarde zullen nog weinigen bestrijden. In de menselijke zoektocht naar spirituele waarden is het aanbod bijzonder groot. Vele religies en spirituele stromingen propageren hun weg naar verlichting en proberen het individu te bereiken, vaak ten koste van de boodschap van de ander. Wat weten we eigenlijk van de verschillende godsdiensten? Voor de mens op zoek naar verdieping is het moeilijk kiezen want duidelijke informatie ontbreekt. House of Knowledge Publishing presenteert in deze reeks de verschillende religies zoals zij zichzelf zien, zonder censuur, zonder redactie, zonder interpretatie. Het gaat niet over de verschillende strekkingen, we laten ze zelf aan het woord.
| Gewicht | 555 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,7 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789085106760 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Reality Bites Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 555 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,7 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789085106760 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Reality Bites Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.